Nabídka paravanů

Veškeré zakázky jsou ručně zpracovány kvalifikovanými pracovníky a podléhají několikastupňové výstupní kontrole. Tento přístup zaručuje stálou vysokou kvalitu a variabilitu prováděných zakázek.

zástěny zástěny

Základem systému paravanů jsou jednotlivá křídla, jejichž rám je vyroben z hliníkového eloxovaného profilu do kterého je vlepena výplň. Jako výplň lze použít různé druhy materiálu - např. sádrokarton, LTD desky, sklo, polykarbonát.

paravany zástěny

Při použití sádrokartonových desek lze jejich povrch různě upravovat různobarevným nátěrem, polepením korkem, tapetou, obkladem, zrcadlem, či dle individuálních přání.

paravany paravany

Můžete si vybrat ze dvou základních typů paravanů. Paravany stojící přímo na zemi, jejichž výhodou je úplné optické oddělení prostor. K tomuto typu vyrábíme stojánky, které využijete, pokud budete potřebovat mít paravan úplně rozložený. A paravany stojící na nožkách. Tato odlehčená konstrukce se výborně osvědčila, při častější manipulaci nebo stavění na nerovném povrchu.

wc kabinky wc kabinky

Druhy spojů jednotlivých křídel :

  • pohyblivé spojení - do drážek hliníkového profilu je vlepen po celé délce spoje gumový spojovací pás. Toto spojení umožňuje neomezené nastavování úhlu paravanu, až do jeho úplného složení. Jako doplněk lze dodat vymezující profily, pro nastavení pevného úhlu.
  • pevné spojení - do drážek profilu je vlepen hliníkový profil, který vytváří pevné spojení jednotlivých křídel paravanu nebo dělící příčky.

 

zástěny zástěny